Naše články

Volá vaše party S.O.S.? Party-pohotovost je v pozoru!

18/09/17

Věděli jste, že Češi patří v grilování mezi světovou špičku? Podle průzkumů griluje nejméně 69 procent Čechů, čtvrtina dokonce za sezónu griluje nejméně desetkrát. A jak by také ne, vůně grilovaného masa a proudy vychlazeného piva jsou lákadlem, kterému nelze odolat. Na otázku, jak pozvednout vaši party na party roku, zná Party-pohotovost zaručenou odpověď.

Party, co má styl

Víte, jak poznáte, kde probíhá perfektní party? Po čichu. Vůně grilovaného selete je totiž nenahraditelná. Možná nějaký ten gril doma najdete. Party-Pohotovost má však v nabídce grily až pro 400 kg masa, a to už je pořádná porce. Koneckonců ani o maso se starat nemusíte, v Party-pohotovosti se postarají o vše. Od naložení masa, přes napíchnutí na rožeň až po přikrytí alobalem.

Party, která žije? Jen ta, kde se pije!

Ke šťavnatému masu neodmyslitelně patří pivo. A Češi se za svou každoroční spotřebu rozhodně nemusí stydět. V Party-pohotovosti si můžete zapůjčit výčepní zařízení, díky kterému získáte u vašich hostů plusové body. A aby to bylo kompletní, i o pivo se postarají za vás. Ne o vypití, samozřejmě, ale o dodání. 

Party, která sedne?

Seďte pohodlně a bez starostí. V Party-pohotovosti si můžete zapůjčit i posezení a stoly. V nabídce nechybí ani první pomoc před nepříznivým počasím – stany a slunečníky. 

Kde a kdy nás najdete?

Kde je blaze? Přeci v Praze a s naší pomocí také na vaší party. Sídlíme přímo v centru Prahy, kde bez problému zaparkujete (máme vlastní parkoviště). Stojíme si za svým názvem a jsme opravdu pohotoví, otevřeno pro vás máme 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, takže můžete zapůjčené vybavení snadno vrátit i v neděli. Vybavení vám také rádi přivezeme a zase jej odvezeme, případně vám zapůjčíme vozík. Náš personál vám vybavení ochotně naloží.

Kompletní servis

Pokud nevíte, kde vám hlava při zařizovaní firemní oslavy, svatby, či narozeninové party stojí, je čas se na nás obrátit. Půjčíme vám kompletní vybavení, přivezeme jej a odvezeme a na vás zůstává užit si oslavu na 100 %.

číst více číst méně